Про наш супермаркет

01

100% Свіжі продукти

Вся продукція щодня проходить ретельний контроль свіжості, адже наше завдання - що б Ви купували тільки ті продукти, які відповідають Вашим вимогам.
02

Тільки якісні продукти

УльтраМаркет - це широкий вибір якісних товарів власного імпорту з Європи, які доставляються прямо з країни - імпортера, а також еко - продукти від кращих виробників України.

Що таке УльтраМаркет?

УльтраМаркет - Ваш особистий супермаркет, який об'єднує в собі як товари широкого споживання, так і абсолютно ексклюзивну продукцію від виробників з усього світу, а ціни при цьому Вас приємно здивують.

Принципи роботи УльтраМаркета відображені в корпоративній культурі роботи: ми не йдемо на компроміс з якістю і пропонуємо для Вас продукти тільки найвищої якості.

03

Ексклюзивна продукція

В УльтраМаркеті представлений широкий асортимент ексклюзивних товарів. Присмак східних прянощів, приємна свіжість морепродуктів, яскрава стиглість екзотичних фруктів, елітний алкоголь - і це все в Вашому кошику вже сьогодні!

04

Бездоганний сервіс

УльтраМаркет - це бездоганний рівень сервісу. В основі нашої роботи лежить персональний підхід до побажань кожного покупця.

Акції

Ексклюзивні товари

Адреса:

м. Київ, вул. В.Липківського, 1а

Email:

Телефон:

(044) 206-03-68

Час роботи:

з 09:00 до 23:00

Кожен день

Ультрамаркет © Всі права захищені | Зроблено з натхненням в redcatsagency